Sajtóarchívum

Sajtómeghívó- Ingyenes egészségügyi szűrőbusz a Dugonics téren a Szegedi Tudományegyetem szervezésében

2019. szeptember 26.

A Szegedi Tudományegyetem tisztelettel meghívja Önt az ingyenes egészségügyi szűrűbusszal kapcsolatos sajtótájékoztatójára 2019. szeptember 27-én, pénteken 8 óra 30 percre. Helyszín: Szeged, Dugonics tér és Árpád tér sarka.

Ingyenes egészségügyi szűrővizsgálatra várják az érdeklődőket szeptember 27-én, pénteken 8 és 16 óra között a Dugonics tér és az Árpád tér sarkán. Az orvosi eszközökkel és műszerekkel felszerelt szűrőbuszban belgyógyászati és bőrgyógyászati vizsgálatokat végeznek az SZTE Szent-Györgyi Albert Klinikai Központ szakemberei. Szeptember 27-ét követően október 3-án, 4-én, 11-én és 12-én is várják az érdeklődőket az ingyenes vizsgálatokra a Dugonics tér sarkán. Az ingyenes anyajegyszűrést, vérnyomás- vércukor mérést, dietetikai tanácsadást és testtömeg összetétel mérést bárki igénybe veheti.