Sajtóarchívum

Sajtómeghívó - Dr. Gábor Miklósné professor emerita 90. születésnapi ünnepsége az SZTE Mérnöki Karán

2019. szeptember 20.

A Szegedi Tudományegyetem Mérnöki Kara tisztelettel meghívja Önt Dr. Gábor Miklósné professor emerita 90. születésnapi ünnepségére 2019. szeptember 24-én, kedden 14 órára. Helyszín: Szegedi Tudományegyetem Mérnöki Kar Kiselőadó (6724, Szeged Mars tér 7.)

Az SZTE Mérnöki Kar jogelőd intézményének egykori főigazgatója, Dr. Gábor Miklósné 2019. szeptember 24-én ünnepli 90. születésnapját. Ez alkalomból ünnepi Kari Tanácsülést tartanak a Mérnöki Karon. A köszöntőket követően Dr. Gábor Miklósné professor emerita mesél az egykori főiskolai életről.

A részletes program itt érhető el. A rendezvényre tisztelettel várjuk a sajtó képviselőit.