Sajtóarchívum

Sajtómeghívó - Anyák az anyákért alapítvány 5 darab klímát adományozott az SZTE SZAKK Gyermekgyógyászati Klinika és Gyermekegészségügyi Központnak

2019. szeptember 26.

A Szegedi Tudományegyetem Szent-Györgyi Albert Klinikai Központ Gyermekgyógyászati Klinika és Gyermekegészségügyi Központ tisztelettel meghívja Önt és munkatársait az Anyák az anyákért alapítvány által adományozott 5 darab klíma apropóján tartott sajtótájékoztatójára 2019. október 1-jén, kedden 15 órára. Helyszín: Szegedi Tudományegyetem Szent-Györgyi Albert Klinikai Központ Gyermekgyógyászati Klinika (Szeged, Korányi fasor 14-15., földszinti könyvtár)

A sajtótájékoztatót tartja:

Dr. Németh László, az SZTE Szent-Györgyi Albert Klinikai Központ elnöke