2024. március 28., csütörtök

Sajtómeghívó - "SZTE TTIK Kutatóiskolája" pályázat eredményhirdetése

A Szegedi Tudományegyetem Természettudományi és Informatikai Kar tisztelettel meghívja Önt az „SZTE TTIK Kutatóiskolája" program eredményhirdetésére 2017. december 15-én, 10 órára. Helyszín: Szegedi Tudományegyetem Természettudományi és Informatikai Kar Bolyai épület, Bolyai tanterem (6720 Szeged, Aradi vértanúk tere 1. II. emelet)

esza_felso

Program:

10.00 Köszöntő: Dr. Horváth Dezső tudományos és stratégiai dékánhelyettes

10.15 Előadások az SZTE TTIK oktatóitól

• Dr. Mingesz Róbert adjunktus (Műszaki Informatika Tanszék) előadása: „Érzékelés és informatika – biológiai, orvosi és kémiai alkalmazásokkal”
  • Dr. Janovák László adjunktus (Fizikai Kémiai és Anyagtudományi Tanszék) előadása: „Nanorészecskék és nanofelületek alkalmazási lehetőségei a mindennapokban”
  • Dr. Tölgyesi Csaba tudományos munkatárs (Ökológiai Tanszék) előadása: „Bizonyítékokon alapuló természetvédelem, avagy mit is csinál egy ökológus”

11.00 „Az SZTE TTIK Kutatóiskolája 2017/2018.” pályázat eredményhirdetése

11.30 Szendvicsebéd a fórum résztvevői számára (SZTE TTIK Dékáni Hivatal tanácsterme, Bolyai épület magasföldszint)

12.30 „Az SZTE TTIK Kutatóiskolája 2016/2017.” pályázat győzteseinek bemutatkozása

Zárszó: Dr. Horváth Dezső tudományos és stratégiai dékánhelyettes

A program az EFOP-3.4.4-16-2017-00015, "A Szegedi Tudományegyetem készségfejlesztő és kommunikációs programjainak megvalósítása a felsőoktatásba való bekerülés előmozdítására és az MTMI szakok népszerűsítésére" című pályázat keretében kerül megrendezésre.

Az eseményre tisztelettel várjuk a sajtó munkatársait.