Sajtóarchívum

Sajtómeghívó- Felvételi ponthatárokat ismertető sajtótájékoztatóra

2020. július 21.

A Szegedi Tudományegyetem tisztelettel meghívja Önt a felvételi ponthatárok kihirdetése kapcsán rendezett sajtótájékoztatójára 2020. július 23-án, csütörtökön 20 óra 30 percre. Helyszín: Szegedi Tudományegyetem központi épület, 2. emelet, rektori tárgyaló (6720 Szeged, Dugonics tér 13.)

2020. július 23-án 20 órakor hirdetik ki a 2020. évi felvételi ponthatárokat. Ezt követően 20 óra 30 perctől sajtótájékoztatót tart az Innovációs és Technológiai Minisztérium és az Oktatási Hivatal, amelyet élőben követhetnek a sajtó képviselő Szegeden. Ezt követően sajtótájékoztatón ismertetjük a Szegedi Tudományegyetem felvételi eredményeit.

Az SZTE sajtótájékoztatóján részt vesznek:

• Prof. Dr. Rovó László, a Szegedi Tudományegyetem rektora,
  • Dr. Fendler Judit, a Szegedi Tudományegyetem kancellárja,
  • Prof. Dr. Gellén Klára, a Szegedi Tudományegyetem oktatási rektorhelyettese,
  • Szakál Péter, a Szegedi Tudományegyetem oktatási igazgatója.

Az állófogadással egybekötött tájékoztatóra tisztelettel várjuk a sajtó képviselőit!