Pályázatot írt ki a JATIK kávézójának üzemeltetésére a Szegedi Tudományegyetem

2022. március 07.

A Szegedi Tudományegyetem pályázatot hirdet a József Attila Tanulmányi és Információs Központ kávézójának üzemeltetésére.

Az SZTE József Attila Tanulmányi és Információs Központ az elmúlt közel 20 év során olyan multifunkciós (oktatás, rendezvények, könyvtári szolgáltatás) és multikulturális intézménnyé vált, amely biztosítja a Szegedi Tudományegyetem magyar és külföldi hallgatói számára a tanórák helyét, a tanulási tereket és egyben a találkozóhelyet is. Az egyetemi polgárokon túl a turisták, konferenciavendégek, a Központban tartott rendezvényeken részt vevők igényeit is magas szinten szolgálja ki.

A kiíró Szegedi Tudományegyetem elvárása egy olyan vendéglátóipari egység kialakítása és üzemeltetése a leendő bérlő részéről, amely képes betölteni az SZTE József Attila Tanulmányi és Információs Központ (JATIK) legfontosabb funkcióját, hogy „Találkozási tér” legyen.

A részletes pályázati kiírás ide kattintva olvasható.