Cover_veradas2Youtube_Cover

XV. Nagy SZTE Véradás

2022. május 27.

„Mentsünk meg együtt legalább 300 életet” – erre buzdítanak minden egyetemi polgárt a Nagy SZTE Véradás szervezői. A XV. alkalommal megrendezett eseménynek a Szegedi Tudományegyetem József Attila Tanulmányi és Információs Központ ad otthont, 2022. június elsején délelőtt 9:00 és délután 16:00 óra között.

A rendezvényre időpontot foglalni lehet, de nem kötelező. A szervezők minden segíteni vágyót szívesen látnak és az ajándékok mellett további meglepetésekkel jutalmazzák meg a résztvevőket:

• A Vitamin Szalon felajánlásának jóvoltából minden véradó friss gyümölcsöt kap, emellett 0,3 liter Frissen Szeretem Préslé kuponnal is megajándékozzák majd őket, amely bármelyik Vitamin Szalonban beváltható.
  • Ezen felül a résztvevők mindegyike kap egy 1000 forintos értékű étkezési utalványt.
  • A véradók kapnak egy belépőt a makói Hagymatikum Gyógyfürdőbe és a Szent Erzsébet Mórahalmi Gyógyfürdőbe.
  • A Viwa vitaminos vizek mellett pedig szénsavas vagy mentes víz választható, ezek mellé jár egy-egy ostyaszelet is.