palyazatok_nyito

Pályázati lehetőségek az SZTE-BTK hallgatóinak

2021. január 11.

A Szegedi Tudományegyetem minden félévben számos lehetőséget kínál a tehetséges fiataloknak. Ezúttal az SZTE-BTK hallgatóinak meghirdetett pályázatokat foglaltuk össze.

A kiemelkedő tanulmányi és tudományos eredménnyel büszkélkedő hallgatók megpályázhatják a Sófi-ösztöndíjat, melynek célja a fiatal tehetségek támogatása. Az ösztöndíjat már az elsőéves hallgatóknak is érdemes megpályázni, mert a későbbi években így pluszpontokat szerezhetnek.

Jelentkezési határidő: 2021. február 11. (csütörtök) 12 óra.

A pályázat részletes leírása itt érhető el.

Több évtizedes múltra tekint vissza az Ujvári János diplomadíj-pályázat, amit a végzős hallgatók pályázhatnak meg minden évben a tavaszi és az őszi félévben. A pályázat a hallgatók diplomadolgozati témájához kapcsolódva mutatja be a szellemitulajdon-védelem szerepét és jelentőségét.

A pályázat részletes leírása itt érhető el.

További hasznos pályázatokkal és ösztöndíjakkal várja a hallgatóit az SZTE-BTK. A lehetőségek folyamatosan kerülnek fel a honlapra. Az alábbi linken találhatóak az aktuális kiírások.

SZTEinfo - Mátó Gábor