pexels-anete-lusina-4793246

Kerülj képbe a mozgással! – Az SZTE Sportközpont felhívása

2021. január 12.

Készíts egy fotót magadról, sportolás közben! Örökíts meg edzés közben egy pillanatot/mozdulatot és küldd el a szervezőknek, hogy a képekből egy nagy közös fotómozaikot alkothassanak.

„Töltsük meg képeken keresztül élettel/mozgással az egyetemet” – buzdít az SZTE Sportközpont felhívása. 2021 január 11. és január 31. között olyan fényképeket várnak, amelyek sportolás közben készültek. A fotógyűjtéshez minden SZTE polgárra számítanak a szervezők.

kollazs

Hogyan lehet csatlakozni a kezdeményezéshez?

• Jelentkezz fel a CooSpace „Egyetemi sport online! - Kerülj Képbe! 2021” színtérre!
  • Mozogj rendszeresen, készíts róla fotót és csatold a heti vizsgateszt kitöltésekor!
  • Egy héten maximum 3 db különböző képet tölts fel!
  • A képeket minden héten kedd 8:00 órától vasárnap 23:55 óráig tudod elküldeni.
  • Ha van lehetőséged, az SZTE vagy a kar logójával ellátott pólóban vagy pulóverben készíts magadról képet, de bármilyen sportruházatban megfelel!

A résztvevők között értékes nyereményeket sorsolnak ki. A három legjobb, legötletesebb kép beküldőjét külön díjazásban részesítik!

Bővebb tájékoztatás a CooSpace Online rendezvények színtéren, a Sportközpont Facebook oldalán, JGYPK TSTI és az EFOP 3.4.3. AP5 honlapján olvasható.

Szervezők:

SZTE Sportközpont