Elérhető a 13. Unisport hírmagazin

2020. március 24.

A Magyar Egyetemi - Főiskolai Sportszövetség 13. alkalommal szállítja az egyetemi hallgatóknak a legfrissebb híreket az egyetemi sportélet, az egészség és az életmód témakörökben!

#Kattanj_rá a KEK beszámolónkra, amiben összefoglaltuk a 3 napos eseményt, ahol öt sportágban, 94 csapat, több mint 1300 sportolója, valamint 20 egyéni sportoló méretett meg.

#Képbe_hozunk rovatunkban a járvány szigorú intézkedései előtt lezajlott MEFOB-ok infóit gyűjtöttük össze futsal, kézilabda és röplabda témákban, de a félbeszakadt gyorskorcsolya vb hírnek is szorítottunk helyet.

13. #Jó_arcunk Fóris Norbert látássérült cselgáncsbajnok, aki a 3. egyetemi diplomájáért koptatja az iskolapadot, miközben megszerzett érmei alatt szinte elhajlik a polc.

#Sör_mellé most a Nemzeti Egyetemi Kosárlabda Bajnokság összefoglalóját és a bringánk tavaszi felkészítéséhez szükséges infókat ajánljuk.

#Forma_bontóként a zöldségek jótékony hatását helyeztük fókuszba.

#Stressz_oldó cikkünkben pedig home fitness tanácsokat osztunk, ha már úgyis #MaradjOtthon a helyszín.

A hírmagazin itt elérhető.

Az Unisport hírmagazin korábbi száma itt elérhetőek:

12. Unisport hírmagazin

11. Unisport hírmagazin