2024. március 28., csütörtök

Facebook Instagram YouTube TikTok

kep_innovacios_dij_1170x431_2020_fekvo2

Idén is lehet pályázni az SZTE Innovációs Díjra

Idén is meghirdették az SZTE Innovációs Díj Pályázatot. A pályamunkákat 2020. március 31. éjfélig várja az SZTE Kutatás-fejlesztési és Innovációs Igazgatóság.

A pályázat célja az egyetem azon kutatóinak, valamint hallgatóinak támogatása, akik az egyetemhez kötődő kutatómunkájuk során olyan tudományos eredményt, innovatív megoldást dolgoztak ki, amely szellemi alkotásnak minősül és üzleti szempontból hasznosítható lehet.

Pályázni, a tavalyi évhez hasonlóan az alábbi kategóriákban lehet:

• Leginnovatívabb TDK munkáért
  • Leginnovatívabb PhD munkáért
  • Leginnovatívabb kutatómunkáért a műszaki tudományok területén
  • Leginnovatívabb kutatómunkáért a természettudományok és élettudományok területén
  • Leginnovatívabb kutatómunkáért a bölcsészettudományok és társadalomtudományok területén

A pályázati felhívás és a pályázat benyújtásához szükséges dokumentumok: nyilatkozat, pályázati adatlap itt letölthetőek.

Benyújtás módja: elektronikus formában az inno@rekt.szte.hu címre.

A pályázattal kapcsolatban bővebb információt a Kutatás-fejlesztési és Innovációs Igazgatóság ad a következő elérhetőségeken: telefon: +36 62 544 180; email: inno@rekt.szte.hu.

Friss hírek RSS

Rendezvénynaptár