MK_aranydiploma_2019

Aranydiplomásait köszöntötte a Mérnöki Kar

2019. június 04.

Díszoklevél-átadó ünnepséget tartottak június elsején a Szegedi Tudományegyetem Mérnöki Karán. A rendezvényen azokat az egykori hallgatókat köszöntötték, akik a Mérnöki Kar valamely jogelőd intézményében kapták meg diplomájukat.

Az ünnepi eseményen azokat az egykori hallgatókat köszöntötték, akik a Kar valamely jogelőd intézményében kapták meg diplomájukat 1969-ben. A rendezvényen Dr. Bíró István dékán köszöntötte az ünnepelteket, s nyújtotta át az aranydiplomákat.

P1055931-min

A rendezvényen készült képek itt megtekinthetőek.

A díszoklevelekkel a Mérnöki Kar köszönetét fejezte ki mindazon volt hallgatójának, akik életpályájukkal, erőfeszítéseikkel, szakmai munkájukkal elismerést szereztek hivatásuknak és a Szegedi Tudományegyetemnek. Az ünnepségen 68 fő vehetett át aranydiplomát.