Aneszteziológia és Intenzív Terápia gyakorlati beosztás


Aneszteziológia és Intenzív Terápia gyakorlati beosztás


Név Helyszín Oktató Dátum
10. CSOPORT
Balogh Zalán Szülészeti klinika Orbán Ágnes IX. 21.
Dokubo Efereta Matild      
       
Huszár Zsolt sebészeti klinika Daróczi mária IX. 22.
Nagy Dóra      
       
Nagy Sándor II.Kórház Vargán Viktória IX. 23.
Pagliano Dorián      
       
Patai Krisztina Szemészeti klinika Király Ágnes IX. 24.
Pataki Ágoston Dániel      
       
Péter Krisztián II.kórház Losoncz Judit IX. 21.
Péterfi Anna      
       
Petykó Zsuzsanna Ida Sebészeti klinika Rigó Anna IX. 22.
Pósfai Boglárka      
       
Provics Eszter FOG Szegesdi Ilona X. 5.
Schilsong Enikő      
       
       
11. CSOPORT
       
Apollónia Dorottya Erzsébe Női klinika Csüllög Emese IX. 21.
Fischer Nóra      
       
Kovács Mária Dóra Gyermekklinika Madarász Zsolt IX. 22.
Oszlánczi Mónika      
       
Rábai Anikó Krisztina Sebészeti klinika Agócs Íszilvia IX. 23.
Rácz Martin      
       
Rácz Tímea Sebészeti klinika Rigó Anna IX. 24.
Rádler Andrea Orsolya      
       
Répási Máté Sebészeti klinika Horváth Gábor IX. 25.
Rózsa Júlia      
       
Sahin-Tóth Tibor Gyula Sebészeti klinika Horváth Gábor IX. 28.
Salamon András      
Sejben Anita      
       
12. CSOPORT
       
Bukovszki Kitti VUK Majoros Valéria IX. 21.
Keszthelyi Petra      
       
Maár Boglárka VUK Palágyi Péter IX. 22.
Pejin Andrea      
       
Simon Péter II.kórház Losoncz J IX. 23.
Sipos Nikolett      
       
Sós Rebeka Kála Plasztika Kakuja M IX. 24.
Szabó Adél      
       
Szabó Ákos VUK Patakfalvi Zsolt IX. 25.
Szántó Kata Judit      
       
Szatmári Marion Gyermekklinika Madarász Zsolt IX. 28.
Szekeres Dóra      
       
Szöllősi Barbara Gyermekklinika Lődi Ágnes IX. 21.
Vigh Edit      
       
13. CSOPORT
       
Fehér Richárd F.O.G Reményi Csaba IX. 28.
Nagylaki Tamás      
       
Oláh Éva Szemészeti klinika Király Ágnes IX. 29.
Szabó Dorottya      
       
Szabó Linda VUK Gyura erika IX. 30.
Szugyiczki Viktória      
       
Szűcs Nikolett VUK Veszely Csaba IX. 30.
Tábori Péter      
       
Tajti Máté F.O.G Szegesdi ilona X. 7.
Takács Adél Katalin      
       
Tari Zsófia VUK Németh Andrea IX. 21.
Teleki Eszter      
       
Thury Géza VUK Bodó kinga IX. 23.
Tóth Anikó Nóra      
       
Tóth Eszter Margit VUK Majoros V IX. 22.
Tóth Roland      
       
14. CSOPORT
       
Sallai Gergely Sebészeti klinika Molnár Tamás IX. 22.
Szabó Viktória Dorina      
       
Szijártó Klára Sebészeti klinika Rigó Anna IX. 23.
Varga Borisz      
       
Varga Kata Sebészeti klinika Szabó Zsolt IX. 24.
Vastag Gábor      
       
Verpeléti Bence Plasztika Kakuja Mária IX. 21.
Visnyovszki Ádám      
       
Vozár Ágnes Sebészeti klinika Agócs szilvia IX. 21.
Zubrecki Anita      
Zurbó Anna      
       
2. CSOPORT
       
Benyhe András II.Kórház Mészáros Kamilla IX. 21.
Bihary Dalma Viktória      
       
Bitó Sándor II.Kórház Losoncz Judit IX. 28.
Bod Bence Barnabás      
       
Bodor Zsófia II.Kórház Roszik Melitta IX. 30.
Bóna Bianka      
       
Bozsik Bence II.Kórház Molnár Márta IX. 30.
Bóna Orsolya      
       
Bujáki Zsolt VUK Mikor András X. 5.
Csadi Róbert      
       
Cseh Tamás Attila F.O.G Csernay Edina X. 6.
Csepregi Viktor      
       
Csiszár Anna Eszter F.O.G Zákány Zita X. 7.
Dani Dóra      
       
Farkas Dávid Sebészeti Klinika Tánczos Tamás X. 8.
Farkas Dóra      
       
3. CSOPORT
       
Diósi Áron Női Klinika Zimányi Márta X. 12.
Dudás Tamás      
       
Erdős Márton Női klinika Németh Andrea X. 13.
Erős Eszter      
       
Eszik Edit Sziívsebészet Cseh Anikó X. 14.
Fejszés Andrea Erzsébet      
       
Fekete Csilla Szívsebészet Simon Judit X. 15.
Fekete Flóra      
       
Fényszárosi Sára II.Kórház Tóth Éva X. 16.
Hegedűs Anna Flóra      
       
Kiss Adrienn F.O.G Köblös Katalin X. 17.
Paróczai Dóra      
Schveibert Ágnes      
       
4. CSOPORT
       
Bakonyvári Zsófia VUK Palágyi Péter X. 8.
Fürtön Sarolta      
       
Gáspár Petra Sebészeti klinika Elek Barbara X. 9.
Gingl Zoltán      
       
Györffy Márk VUK Bodó Kinga X. 12.
Hajdú Attila      
       
Hajós Petra Viktória VUK Gábor Gyöngyi X. 13.
Hánis Csilla Adél      
       
Haris Ákos Gyermekklinika Komáromi Éva X. 14.
Havasi Bianka      
       
Hawchar Fatime VUK Frei Norbert X. 15.
Juhász Lilla Ágnes      
       
Szitár Adrienn VUK Veszely Csaba X. 16.
Ungor Csilla Fanni      
Zsédenyi Anna      
       
5. CSOPORT
       
Farkas Anna Sebészeti Klinika Tánczos Tamás X. 19.
Farkas Rita Krisztina      
       
Hegyi Borbála Eszter Szívsebészet Machnicz Zsuzsanna X. 8.
Herczeg Mónika      
       
Herr Dóra VUK Herédi Gábor X. 9.
Horváth Dávid      
       
Horváth Gergely VUK Majoros Valéria X. 12.
Ibos Katalin Eszter      
       
Iványi Gábor Szemészeti Klinika Király Ágnes X. 13.
Jakab Dorottya Flóra      
       
Kaszonyi Enikő Gyermekklinika Lődi Ágnes X. 14.
Kelemen Daniella      
       
Szényei András Bence VUK Kovács Bence X. 15.
Tóth Viktor      
       
6. CSOPORT
       
Faragó Fanny Orsolya Női Klinika Zimányi Márta X. 8.
Herédi Csenge      
       
Kádár Eszter Sebészeti Klinika Daróczi Mária X. 9.
Kádas Zsófia      
       
Kaincz Judit VUK Molnár anna X. 12.
Kemény Ditta Angéla      
       
Kincses Lilla Zsuzsanna VUK Bodó Kinga X. 13.
Kiss Dorottya      
       
Kiss Gábor II.Kórház Vargán Viktória X. 14.
Kiss Hedvig      
       
Kiss Martin Fogklinika Roszik Melitta X. 15.
Kopniczky Ágota Nóra      
       
Krause Sándor VUK Ágoston Zsuzsanna X. 16.
Pigler János      
Scheili Andrea      
       
7. CSOPORT
       
Fazekas Csaba VUK Gábor Gyöngyi IX. 28.
Horváth Klaudia      
       
Kovács Evelin      
Laja Bettina VUK Veszely Csaba IX. 28.
       
Lázár Keve Botond F.O.G Zákány Zita IX. 30.
Lovas Tímea      
       
M. Tóth Orsolya II.Kórház Molnár Márta X. 1.
Mészáros Márta Eszter      
       
Molnár Evelin Sebészeti Klinika Rigó Anna X. 6.
Molnár Rita      
Schimert Péter Nicholas      
       
8. CSOPORT
       
Farago Helga VUK Patakfalvi Zsolt X. 8.
Nagy Bendegúz István      
       
Nagyszegi Dóra VUK Kovács Bence X. 9.
Németh Alexandra      
       
Németh Edina Gyermekklinika Komáromi Éva X. 12.
Nguyen Hai Anh Thu      
       
Nyíri Lilla II:Kórház Tóth Éva X. 13.
Oláh Nikolett      
       
Ónodi Ádám II.Kórház Mészáros Kamilla X. 14.
Orbán Krisztina      
       
Paczona Viktor II.Kórház Kiss Erika X. 1.
Pálfi Alexandra      
       
9. CSOPORT
       
Abi-Ali Dóra Gyemekklinika Lődi Ágnes X. 15.
Ambrus Andrea      
       
Barna Csilla Gyermekklinika Madarász Zsolt IX. 30.
Barsi Ádám      
       
Barta Tamás F.O.G Reményi csaba X. 1.
Becskeházi Eszter      
       
Belák Gábor Női Klinika Zimányi márta X. 5.
Gáspár Zsanett Fanni      
       
Kovács Csenge Sára Női Klinika Csüllög Emes X. 7.
Magyar Tibor      
       
Nagy Kitti Sebészeti klinika Daróczi Mária X. 19.
Németh Vivien      
       
Papp Viola Zsuzsanna VUK Gyura Erika X. 15.
Pászti Bence József      

A gyakorlatra 3/4 8-kor jelentkezzenek, papucsot vigyenek magukkal.


VUK: legújabb klinika Semmelweis u.


Sebészeti klinika: Pécsi út


Szemészeti Kl:Korányi fasor


Plasztika:Bőrklinika II. Emelet


F:O:G: Fül-orr-gége klinika, Tisza lajos körút


Fogklinika Tisza lajos krt


II.Kórház Kálvária sgt


Gyermekklinika Korányi fasor