Október 7-ig meghosszabbodik a városi tanulóbérlet átvétel

A városi tanulóbérlet a 2022/23/1 félévben elektronikus formában, telefonos applikációban lesz elérhető a MÁV applikációban. A városi tanulóbérletet a szociális alapon jogosult és a tanulmányi feltételeknek is megfelelő hallgatók tudják aktiválni október 7-ig.

Varosi_tanuloberlet

A városi tanulóbérlet applikációban történő kiváltásához a jogosult hallgatók számára egy kuponkód, illetve annak használatáról szóló felhasználói tájékoztató érhető el a Modulo felületén a Városi tanulóbérlet kupon átvétel űrlapon.

A városi tanulóbérlet kiváltásához szükséges kuponkód csak az űrlap kitöltésével elérhető. Személyes ügyintézés keretében nincs lehetőség a bérlet kiváltására.
A városi tanulóbérlet használatbavételével kapcsolatos kérdéseit, kérjük, a hszi@hszi.u-szeged.hu e-mail címre küldje el.