400 hallgató részt vehet a városi tanulóbérlet digitális verziójának tesztelésében

Az SZKT felhívása alapján a városi tanulóbérletre jogosult hallgatók közül négyszázan kipróbálhatják a mobil alkalmazásban elérhető digitális bérletet.

Az első 400 hallgató, aki beadja a https://modulo.etr.u-szeged.hu/Modulo2/default/forms/details/2201399 MODULO űrlapot, részt vehet az SZKT tesztjében, melynek során a MÁV-START alkalmazásban elérhető digitális szemeszterbérletet tesztelhetik.

A digitális bérletet egy 100 Ft értékű tranzakcióval lehet aktiválni, az applikáció telepítéséhez pedig Android 5.0, iOS 12.0 vagy ezeknél újabb operációs rendszerrel működő okostelefonra van szükség.

Az SZKT tájékoztatása szerint azok a hallgatók, akik a február 7-i héten csatlakoznak a teszteléshez, 10 perces Lime használatot és egy kedvezményes szegedi repülőnapi meghívót kapnak ajándékba, a 400 hallgató között pedig márciusban kisorsolnak 4 db SZIN bérletet.

A digitális bérlet átvétele és telepítése a HSZI és az SZKT munkatársai segítségével a TIK-ben fog zajlani!

Az SZKT felhívása elérhető itt.