Felhívás véradásra

Kedves Hallgatók!

Az elmúlt időszak számotokra is nagy változásokat hozott mind az oktatás, mind a hétköznapok terén. Az egyetemi bulik mellett egyéb egyetemi események is elmaradtak, így a számotokra megszervezett véradások is.

Egész évben számítunk és számíthatunk is a segítségetekre, de a mostani helyzetben ez különösen igaz.

Arra kérünk benneteket, hogy a következő napokban, hetekben gyertek el vért adni, hiszen a vérkészítményekre ebben az időszakban is folyamatosan szüksége van az egészségügyi intézményeknek, a vér pedig csak véradással pótolható.

Tudjátok, “Jó tett helyében jót várj!”, ami kifejezetten jól jöhet a vizsgaidőszak idején! ;-)

A legközelebbi véradási lehetőségekről a következő linken tájékozódhattok:

Ne felejtsétek otthon a személyi igazolványotokat, lakcím- és TAJ-kártyátokat!

Köszönjük, hogy most is számíthatunk Rátok!

Országos Vérellátó Szolgálat

Friss Hírek

Friss Hírek RSS

boritokep__12_

A Szegedi Tudományegyetem Bölcsészet- és Társadalomtudományi Kar Pszichológiai Intézete ügyvivő szakértő/intézeti ügyintéző munkatársat keres, határozatlan idejű munkaviszonyra.

Jelentkezési határidő: 2024. április 10. (szerda)