IMG_20181218_105431_1

Gyógyszerészkari kutatók és hallgatók az Új Nemzeti Kiválóság Program ösztöndíjasai között

Az SZTE Rektori Hivatalában 2018. december 18-án adták át az Új Nemzeti Kiválóság Program (ÚNKP) ösztöndíját elnyerő 228 (köztük 15 gyógyszerészkari) hallgatónak és kutatónak a támogatásról szóló oklevelet

Az okleveleket a kiválósági program támogatását elnyert egyetemi polgároknak Dr. habil. Gellén Klára oktatási rektorhelyettes és Prof. Dr. Badó Attila, az SZTE Tehetségpont vezetője nyújtotta át.

Az SZTE Gyógyszerésztudományi Kar polgárai közül az ÚNKP részese: Háznagy Márton Benedek, Uhljar Luca Éva, Benke Zsanett Amália, Bús Csaba, Dr. Benke Edit, Dr. Lőrinczi Bálint, Gombkötő Dániel, L. Kiss Eszter, Mészáros Rebeka Ildikó, Orosz Tímea, Stefkó Dóra, Vágvölgyi Máté, Zsikó Stella, Dr. Hunyadi Attila és Dr. Csupor Dezső.

Hírek RSS

1

Az Alma Mater Alumni Mentorprogramja, az AMP olyan kezdeményezés, mely hidat képez az egyetemen tanuló hallgatók és a munka világa között.