Röviden

2024. április 03.

Ezúton tájékoztatjuk Önöket, hogy a Szegedi Tudományegyetem Gyógyszerésztudományi Kar 2+2 éves doktori képzésére való jelentkezés felhívása a MODULO rendszerben megnyílt.

Jelentkezési határidő 2024. május 15. (szerda) 23:59

2024. január 19.

Karunk legjobb oktatóinak névsora ábécérendben, az oktatói munka hallgatói véleményezésének szabályzatában foglaltaknak megfelelően.

2023. október 09.

A jubileumi díszoklevél igénylő adatlap elérhetősége.

2023. február 09.

Megváltoznak a felvételi pontszámítás szabályai, a Pontkalkulátorral azonban könnyedén kiszámíthatod, hány pontod van a Szegedi Tudományegyetemen.

Az oldalon találsz néhány hasznos információt és elérhetőséget is, amik segíthetnek eligazodni a felvételi folyamatban.

Nemzeti Felsőoktatási Ösztöndíj (2023)
2023. július 06.

Jóváhagyott kari rangsor (2023)

A hallgatók az egyszerűsített jogorvoslati kérelmüket az oktatási rektorhelyettesnek címezve, a kar Dékáni Hivatalába (Dr. Czobor Anita dékáni hivatalvezető részére) juttassák el legkésőbb 2023. július 27. (csütörtök) éjfélig.

Az esetlegesen beérkező hallgatói jogorvoslatokat gyorsított eljárásban fogjuk kezelni.

Hírek RSS

1

Az Alma Mater Alumni Mentorprogramja, az AMP olyan kezdeményezés, mely hidat képez az egyetemen tanuló hallgatók és a munka világa között.