borito_veradas_rajztabla_11

XIII. Nagy SZTE Véradás

„Mentsünk meg együtt legalább 300 életet” – erre buzdítanak minden egyetemi polgárt a Nagy SZTE Véradás szervezői. A XIII. alkalommal megrendezett eseménynek a Szegedi Tudományegyetem József Attila Tanulmányi és Információs Központ ad otthont, 2022. április 27-én délelőtt 9:00 és délután 16:00 óra között.

A rendezvényre időpontot foglalni lehet, de nem kötelező. A szervezők minden segíteni vágyót szívesen látnak és az ajándékok mellett további meglepetésekkel jutalmazzák meg a résztvevőket:

• A Vitamin Szalon felajánlásának köszönhetően minden véradó friss gyümölcsöt kap, emellett 0,3 liter Frissen Szeretem Préslé kuponnal is megajándékozzák majd őket, amely bármelyik Vitamin Szalonban beváltható.
  • Ezen felül a résztvevők mindegyike kap egy belépőt a Szent Gellért Fórum jóvoltából egy labdarúgó meccsre.

Rendezvénynaptár