koszonto

Első évesek köszöntője

Kedves Elsőéves Hallgatók!

A Szegedi Tudományegyetem Fogorvostudományi Karának valamennyi munkatársa nevében köszöntöm abból az alkalomból, hogy egy nehéz próbatételen már sikeresen túljutva felvételt nyert karunkra.

Ezennel megkezdődik élete egyik legizgalmasabb, legmeghatározóbb időszaka. Közös célunk legyen, hogy a választott tudományterület ismeretanyagában alaposan elmélyedjen. Karunk oktatói arra törekednek, hogy tudásuk legjavát átadják Önnek.

Nem tagadhatjuk azonban, hogy nehéz vizsgák, végig tanult éjszakák is várnak Önre. De ne feledje: az az eredmény, az a tudás az igazán értékes, amelyért alaposan megdolgozik az ember. Éljen a lehetőséggel, hogy az ország egyik legnevesebb egyetemén tanulhat, ahol a felsőoktatás teljes spektrumán magas színvonalú oktatás folyik.

Kívánom Önnek, hogy egyetemi éveit töltse hasznosan és kellemesen a napfény városában, Szegeden. Szerezzen életre szóló barátságokat, szakmai kapcsolatokat. Tanulmányaihoz oktatótársaim nevében is sok sikert kívánok!

„A siker az a képesség, hogy az egyik kudarcról a másikra jutunk a lelkesedés elvesztése nélkül.”

Szeged, 2023. július 27.

Prof. Dr. Baráth Zoltán