2020. április 9., csütörtök

Eredmények

A pályázatok bírálata

A 2016/2017. I. félévére beérkezett pályázatokat a Doktori Intézet a négy tudományterületnek küldte ki bírálatra. A tudományterületekhez tartozó doktori iskolai bizottságok a pontozási rendszerüket a szabályzatban megadott elveknek megfelelően alakították ki. A pályázatok értékelésével, pontozásával kapcsolatos kérdésekkel a tudományterületi koordinátorokhoz lehet fordulni, általános kérdésekkel célszerűen a megadott fórumokon; személyesebb ügyekkel, kapott pontokkal kapcsolatban e-mailben vagy személyesen. A négy tudományterület koordinátorai:


Bölcsészettudományok Coospace fórum Felföldi Szabolcs Kasza Péter
Társadalomtudományok Coospace fórum Kovács Péter Kiss Gábor Dávid
Orvos-Gyógyszerésztudományok Coospace fórum Csonka Csaba Sántha Péter
Természet- és Műszaki Tudományok Coospace fórum M. Tóth Tivadar Pálinkó István


Nyertes pályázók

Gratulálunk a nyertes pályázóknak! Munkájukhoz sok sikert kívánunk!


A nyertes pályázók:

Név

Doktori Iskola

Fekete Valéria Gertrud

Filozófia

Szabó Ferenc

Filozófia

Aradi Csenge Eszter

Irodalomtudományi

Bálint Emma

Irodalomtudományi

Herédi Károly

Irodalomtudományi

Kellner Balázs

Irodalomtudományi

Kiss Fruzsina

Irodalomtudományi

Molnár Annamária

Irodalomtudományi

Molnár Luca

Irodalomtudományi

Pál Sándor Attila

Irodalomtudományi

Puskás Dániel

Irodalomtudományi

Schelhammer Zsófia

Irodalomtudományi

Sipos Hédi Anna

Irodalomtudományi

Szabó Eszter

Irodalomtudományi

Szűcs Kata Ágnes

Irodalomtudományi

Tóth Tünde

Irodalomtudományi

Varga Réka

Irodalomtudományi

Bank Éva

Neveléstudományi

Bús Enikő

Neveléstudományi

Gáspár Csaba

Neveléstudományi

Hegedűs Szilvia

Neveléstudományi

Kriston Pálma

Neveléstudományi

Nagy Krisztina

Neveléstudományi

Szabó Dóra Fanni

Neveléstudományi

Szabó Zsófia Gabriella

Neveléstudományi

Tóth Alisa

Neveléstudományi

Bagi Anita

Nyelvtudományi

Papp Melinda

Nyelvtudományi

Simkó Katalin Ilona

Nyelvtudományi

Varga Marianna

Nyelvtudományi

Apjok Viven

Történelemtudományi

Brandl Gergely

Történelemtudományi

Csernus-Lukács Szilveszter

Történelemtudományi

Klacsmann Borbála

Történelemtudományi

Krajcsír Lukács

Történelemtudományi

Szakál Veronika

Történelemtudományi

Szmutkó Sándor

Történelemtudományi

Túróczi Tamás

Történelemtudományi

Bálint Emese Réka

Elméleti Orvostudományok

Bodnár Brigitta

Elméleti Orvostudományok

Büki Alexandra

Elméleti Orvostudományok

Dulka Karolina

Elméleti Orvostudományok

Erdei Anna

Elméleti Orvostudományok

Fanczal Júlia

Elméleti Orvostudományok

Herman Bianka Edina

Elméleti Orvostudományok

Kozák Gábor

Elméleti Orvostudományok

Lakatos Szandra

Elméleti Orvostudományok

Mészáros Mária

Elméleti Orvostudományok

Németh Dorottya

Elméleti Orvostudományok

Nyujtó Diána

Elméleti Orvostudományok

Nyúl-Tóth Ádám

Elméleti Orvostudományok

Puszta András

Elméleti Orvostudományok

Remzső Gábor Norbert

Elméleti Orvostudományok

Rutka Mariann

Elméleti Orvostudományok

Tóth Emese

Elméleti Orvostudományok

Ábrahám Renáta Anita

Gyógyszertudományok

Bakonyi Mónika

Gyógyszertudományok

Barta Petra

Gyógyszertudományok

Chvatal Anita

Gyógyszertudományok

Csányi Adrienn

Gyógyszertudományok

Csatordai Márta

Gyógyszertudományok

Csipak Brigitta

Gyógyszertudományok

Fási Laura

Gyógyszertudományok

Fekete Helga

Gyógyszertudományok

Georgiádes Ádám

Gyógyszertudományok

Gyovai András

Gyógyszertudományok

Imre Norbert

Gyógyszertudományok

Kothencz Anna

Gyógyszertudományok

Lajkó Gyula

Gyógyszertudományok

Orsy György

Gyógyszertudományok

Remete Attila Márió

Gyógyszertudományok

Sinka Izabella

Gyógyszertudományok

Sipos Barbara Olga

Gyógyszertudományok

Tari Tímea

Gyógyszertudományok

Tiszai Zita

Gyógyszertudományok

Tököli Attila

Gyógyszertudományok

Vágvölgyi Máté

Gyógyszertudományok

Csabai Zsolt

Interdiszciplináris Orvostudományok

Eszes Dóra Júlia

Interdiszciplináris Orvostudományok

Horváth Tamara

Interdiszciplináris Orvostudományok

Kincses Annamária

Interdiszciplináris Orvostudományok

Kiss István Márton

Interdiszciplináris Orvostudományok

Markó-Kucsera Mária

Interdiszciplináris Orvostudományok

Papp Henriett

Interdiszciplináris Orvostudományok

Bató Emese

Klinikai orvostudományi

Berczeli Orsolya

Klinikai orvostudományi

Bozó Renáta

Klinikai orvostudományi

Buknicz Tünde

Klinikai orvostudományi

Glasenhardt Katalin

Klinikai orvostudományi

Hompoth Emőke Adrienn

Klinikai orvostudományi

Jakab Andrea Emese

Klinikai orvostudományi

Kincses Bálint

Klinikai orvostudományi

Kocsis Krisztián

Klinikai orvostudományi

Masa Roland

Klinikai orvostudományi

Nagymihály Richárd

Klinikai orvostudományi

Petrovics-Balog Anna

Klinikai orvostudományi

Sümegi Evelin

Klinikai orvostudományi

Szalóki Szilvia

Klinikai orvostudományi

Venkei Annamária

Klinikai orvostudományi

Balázs Zsolt

Multidiszciplináris Orvostudományok

Buhala Andrea

Multidiszciplináris Orvostudományok

Demeter-Haludka Vivien

Multidiszciplináris Orvostudományok

Déri Szilvia

Multidiszciplináris Orvostudományok

Faragó Anna

Multidiszciplináris Orvostudományok

László Ildikó

Multidiszciplináris Orvostudományok

Márton Zsuzsanna

Multidiszciplináris Orvostudományok

Miskolczi Gottfried

Multidiszciplináris Orvostudományok

Öveges Nándor József

Multidiszciplináris Orvostudományok

Pálinkás Hajnalka Laura

Multidiszciplináris Orvostudományok

Szűcs Szilárd

Multidiszciplináris Orvostudományok

Török Dénes György

Multidiszciplináris Orvostudományok

Tringer Annamária

Multidiszciplináris Orvostudományok

Ámán Ildikó

Állam- és Jogtudományi

Árkosy Lilla

Állam- és Jogtudományi

Balázs Réka

Állam- és Jogtudományi

Dúl János

Állam- és Jogtudományi

Harkai István

Állam- és Jogtudományi

Kéri Judit

Állam- és Jogtudományi

Marsovszki Ádám

Állam- és Jogtudományi

Monori Zsuzsanna Éva

Állam- és Jogtudományi

Pétervári Máté

Állam- és Jogtudományi

Pongó Tamás

Állam- és Jogtudományi

Fekete Boglárka

Közgazdaságtani

Gyurkovics János

Közgazdaságtani

Juhász Judit

Közgazdaságtani

Juhász Sándor

Közgazdaságtani

Kéri Anita

Közgazdaságtani

Pontet Julianna

Közgazdaságtani

Varga János Zoltán

Közgazdaságtani

Vincze Dalma

Közgazdaságtani

Bajusz Csaba

Biológia

Bodor Attila

Biológia

Borbély Péter Gábor

Biológia

Dobos Orsolya Katalin

Biológia

Döme Lili

Biológia

Faragó Dóra

Biológia

Frittmann Orsolya

Biológia

Gerhát Gabriella

Biológia

Hurton Ágnes

Biológia

Jipa András

Biológia

Kartali Tünde

Biológia

Kiss András Attila

Biológia

Kiss Enikő

Biológia

Kiss Noémi

Biológia

Kovács Balázs

Biológia

Molnár Árpád

Biológia

Nagy Ágota

Biológia

Podmaniczki Anna

Biológia

Szuhaj Márk

Biológia

Tihanyi Balázs

Biológia

Tóth Ágnes

Biológia

Tóth Dávid

Biológia

Tóth Eszter Judit

Biológia

Ulicsni Viktor

Biológia

Váradi Orsolya

Biológia

Varga Júlia

Biológia

Varga Mónika

Biológia

Varga Torda

Biológia

Weinhardt Nóra

Biológia

William Berthon

Biológia

Zahorán Szabolcs

Biológia

Zajta Erik

Biológia

Zsigmond Eszter

Biológia

Barna Barnabás

Fizika

Bódi Attila

Fizika

Flender Roland

Fizika

Gajdos Tamás

Fizika

Gilicze Barnabás

Fizika

Mitnyan Tibor

Fizika

Simon Károly András

Fizika

Balogh Márton

Földtudományok

Bende Csaba

Földtudományok

Bertus Zoltán

Földtudományok

Borka Szabolcs

Földtudományok

Garaguly István

Földtudományok

Heincz Adrián László

Földtudományok

Istovics Krisztina

Földtudományok

Jámbor Viktor Ernő

Földtudományok

Király Attila

Földtudományok

Makra Zsófia

Földtudományok

Mészáros Előd

Földtudományok

Molnár Gergely

Földtudományok

Skarbit Nóra

Földtudományok

Volford Viktor

Földtudományok

Bán Dénes László

Informatika

Danner Gábor

Informatika

Fröhlich Róbert Botond

Informatika

Gyimesi Péter

informatika

Horváth Ferenc

Informatika

Kádár István

informatika

Kalmár György

Informatika

Katona Melinda

Informatika

Pflanzner Tamás

Informatika

Schaffer László

Informatika

Tóth Zoltán Gábor

Informatika

Vancsik Béla

Informatika

Bacsa Ildikó

Kémia

Balogh Ria Katalin

Kémia

Bohner Bíborka

Kémia

Bruszel Bella

Kémia

Buchholcz Balázs

Kémia

Deák Ágota

Kémia

Dudás Csilla

Kémia

Gyulavári Tamás Zsolt

Kémia

Hursán Dorottya

Kémia

Kálomista Ildikó

Kémia

Kutus Bence

Kémia

Mesterházy Edit

Kémia

Muráth Szabolcs

Kémia

Olasz Balázs

Kémia

Szekeres Levente István

Kémia

Varga András Márk

Kémia

Varga Tamás

Kémia

Gellény Krisztina

Környezettudományi

Gudmann Péter Lajos

Környezettudományi

Juhász Koppány Levente

Környezettudományi

Kása Zsolt

Környezettudományi

Kiss-Albert Gergely

Környezettudományi

Kovács Ildikó

Környezettudományi

Lemmer Balázs

Környezettudományi

Nagy Krisztina

Környezettudományi

Pintér Máté Dániel

Környezettudományi

Rózsa Georgina

Környezettudományi

Tóth Anita

Környezettudományi

Vári Gábor

Környezettudományi

Bolyog Beáta

Matematika- és számítástudományok

Gaál Marcell Gábor

Matematika- és számítástudományok

Guzsvány Szandra

Matematika- és számítástudományok

Kunos Ádám

Matematika- és számítástudományok

Zarnócz Tamás

Matematika- és számítástudományok